top of page

Acerca de

מי אנחנו
הצוות

מי אנחנו

P7137847.JPG

"עפרה צמחי מים" היא חלוצה ומובילה עולמית במחקר ופיתוח של טכנולוגיות למקורות מים, ובהקמת פרוייקטים של מים טבעיים, כמו בריכות נוי ובריכות שחיה אקולוגיות.

 

השיטה שפותחה בישראל ע"י מדעני החברה, כוללת אגני גידול ירוקים לצמחי מים.

אגנים אלו מבצעים מטהרים, מחטאים (ע"י טרף של גורמי מחלות ע"י אורגניזמים בתוך המערכת),

מעשירים  אותם במינרלים, מטבוליטים משניים (כמו אנטי אוקסידנטים וויטמינים), כך שהמים צלולים בריאים ומלאי חיים ממש כמו במעיין או בנחל נקי (בריכות אלו מקבלות צבע כמו במעיין, ומימיהן צלולים לחלוטין ללא חומרי חיטוי כימיים. הצבע הטבעי, יש לזכור, הוא ירקרק, ולא תכלת, שהוא צבע הכלור.

 

לחברה מחלקת מחקר אשר מבצעת מחקרים בנושא טיהור מים בארץ ובעולם,

בשיתוף גופים מובילים כמו חברות לאומיות (דוגמת מחקרים עם "מקורות", פרויקטים משותפים עם גורמי אקולוגיה ואיכות סביבה בינלאומיים – למשל רשויות לטיהור מים מנגר הרי זבל בסין, משרד איכות הסביבה האיטלקי, סוכנות המים הקטלנית ועוד.). 

ל"עפרה" חברות אחיות שפועלות כשלוחות שלה בעולם: האחת ממוקמת בספרד והשנייה בסין וכן שותפות במקסיקו. החברה מפתחת גופי מים המבוססים על האגנים הירוקים ("wetland") ועיסוקה בין השאר בפיתוח ובהקמה של בריכות נוי ובריכות שחיה – ציבוריות ופרטיות ובטיהור מים שזוהמו כמו נחלים, מעיינות ובארות.

 

בנוסף החברה מפתחת פתרונות לטיהור שפכים וטיפול בבוצה (ע"י צמצום שלהם ל-5% מכמותם והוצאת מים מטופלים מהם) וכן פתרונות לשפכים קיצוניים כמו הרי זבל ומטמנות, ומפעלי כימיקלים, כדי למנוע מהזיהום להגיע למי התהום.

החברה הוקמה ב-1991 וביצעה עד היום מאות רבות של פרויקטים במגוון גדלים בארץ ובעולם – בסין, באירופה, במרכז אמריקה ובמזרח התיכון. הביקוש לשירותי החברה נובע מהמוניטין שנבנה לה במשך יותר מ-30 שנה, כמובילה בפיתוח ובמחקר וכמי שאנשיה מיומנים במציאת פתרונות טבעיים ואקולוגיים יצירתיים, במקומות בהם אחרים נכשלו.

IMG-20140910-WA0007.jpg

הצוות

צוות עפרה צמחי מים כולל שילוב נדיר וייחודי של אנשים מחויבים מתחומי הנדסת מים, הנדסת סביבה, אגרונומיה, ביולוגיה, אדריכלות והנדסת בניין. שיתוף הפעולה של הצוות בתוך החברה במשך שנים רבות והסינרגיה ביניהם יוצרים חברה ייחודית וזה מה שמביא אותה להישגים בארץ ובעולם.

גור_edited.jpg

גור זית

ראש צוות פרויקטים ומומחה לחיבורים בין מים לצומח.

ירוק, ירוק ורק ירוק זה המוטו של גור. שנים רבות של עבודה כמוביל פרויקטים של מים וירוק, עם צמחיה מיוחדת למים ובהתאמה לסביבת הלקוח.

פליקס_edited.jpg

פליקס שניידר

מנהל מחלקת הנדסה  

לפליקס ניסיון של מעל ל-20 שנה בהקמה של בריכות אקולוגיות בחברה שלנו, וכן בהקמת פרויקטים ביתיים, מוסדיים, קטנים וגדולים, תוך דיוק ביצירת מתקנים בעלי עמידות של שנים ועשייה מהלב.

WhatsApp Image 2022-07-12 at 11.52.53.jpeg

סלים זכריאן

מנהל הכספים של החברה, 
בעל מיומנות גבוהה והבנה בנושאים עסקיים וחשבונאיים. 
בעל נסיון עשיר בניהול כספים ותפעול של חברות תעשייה ומסחר, נסיון בניהול וייעול תהליכים  וקביעת מדיניות. בוגר האוניברסיטה העברית בחשבונאות וניהול עסקים.

מעוז_edited.jpg

מעוז אלקובי

מנהל הלוגיסטיקה בחברה. דואג שלא יהיה חסר דבר בפרויקטים הרבים שלנו, שהצוותים יצאו עם כל הציוד והרכיבים הנדרשים והמתקנים יהיו עם הציוד החדש והטוב ביותר.

לנה_edited.jpg

לנה קרין

מנהלת חשבונות. סופרת אותנו ודואגת לנו ולכל המספרים והחשבונות, כמעט עשור שלם של עבודה משותפת עם ניהול הפרויקטים, דיוק אמינות ואחריות.

שרה.png

שרה וונדל

מנהלת אדמיניסטרטיבית.

שומרת עלינו ועל הלקוחות שהמשרד ושהמנהלות יתקתקו, כבר מעל לעשור. מחברת ומסדרת אותנו לימי עבודה טובים ויעילים.

בנעד.png

בנעד דובורבסקי

מנהל מחלקת התחזוקה. המשימה שלו היא שכל לקוח יהיה מרוצה. "לא הולכים הביתה אם משהו לא עובד". אנחנו מכנים אותו: בנעד לעד. עושה לנו טוב במתקנים הרבים שיש לתחזק ולטפל בהם. בנעד מומחה לצמחיה והידראוליקה, פשוט תענוג.

עומר_edited.jpg

עומר תחואח

מנהל הפרויקטים. משמעת מופתית של תוכניות, כתבי כמויות, עבודה צמודה מול לקוחות וקבלנים ופיקוח, מחויבות לתוצאות ודואג שלכולם יהיה ברור תמיד מה צריך לעשות.

פרסים והוקרה

zdfgjnhzdfgj.tif
,nub, nsf;igokbva.ksfdvg.png
22102008001.jpg
22102008007.jpg
פרסים והוקרה
bottom of page